Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Porady > Zima

Zima

Jak zapewne już dało się zauważyć zima jest dość sroga w tym roku. Zima Zatem chciałam podzielić się z wami moim doświadczeniem oraz poradzić wam jak się odpowiednio ubrać by było nam ciepło.

Po pierwsze musicie pamiętać, że nie tylko temperatura się tutaj liczy. Bowiem choć mówi ona sporo o warunkach jakie panują na zewnątrz, to oprócz niej ważne są czynniki, które wpływają na jej odczuwanie. Mam tu na myśli wiatr, czy wilgotność powietrza. Podstawą tutaj jest ciepła bielizna. Ja na przykład kupiłam sobie specjalną termo aktywną bieliznę, która pozwala na zachowanie optymalnej temperatury ciała. Zima Tutaj niekoniecznie musimy inwestować w bieliznę za 100-200zł wystarczy trochę cieplejsza niż na co dzień. Kolejną ważną rzeczą jest czapka. Bowiem przez głowę tracimy około 30% ciepła. Ja posiadam czapkę uszatkę, która jest podszyta kożuszkiem. Jest gruba i szczelnie chroni moją głowę przed wychłodzeniem. Jeśli chodzi o ubiór to najlepiej ubrać się na cebulkę.

Myślę, że każdy sam już coś tutaj dobierze. Zima Podczas tak chłodnych dni warto o siebie zadbać. Bowiem zdrowie jest najważniejsze.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.