Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Najciekawsze produkty > Żel pod prysznic

Żel pod prysznic

Pielęgnacja naszego ciała jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie powinniśmy wykonywać na co dzień. Żel pod prysznic Dzisiaj chciałam trochę opisać żel pod prysznic firmy Fa – Glee Royale Moon Orchid. Bowiem sama go używam.

Zawiera on mleczko królewskie. Najbardziej lubię żele, które dzięki swojemu zapachowi kojarzą mi się z konkretnymi sytuacjami i porami roku. Ten tutaj przypomina duszny, letni wieczór i zapach kwitnących lip na spacerze. Żel pod prysznic Ma on wspaniały taki słodko-cierpki aromat i wcale nie przypomina mieszanki miodowo-orchideowej, jakiej można się spodziewać po opisie, który przedstawia nam producent. Jednak niekoniecznie będzie się każdemu podobał. Ponieważ wiadomo, każdy ma inny gust.

Kosmetyk ten ma konsystencję gęstego, lejącego miodu. Jego kolor jest mleczno-żółty. Uwielbiam go stosować, bo jest niezwykle przyjemny, a każda część ciała wydaje się gładsza. Dzięki mleczku królewskiemu można go wręcz porównać z balsamem. Zapach niestety nie pozostaje długo na skórze. No i oczywiście jeśli chodzi o nawilżenie skóry, to nie rozwiązuje tego problemu. Bowiem jest to preparat do mycia. Żel pod prysznic Doskonale się pieni, nie napina skóry, łatwo się spłukuje i myje delikatnie. Więc z tej funkcji akurat wywiązuje się doskonale.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.