Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Odzież damska i męska > Wiosna nie tylko na dworze

Wiosna nie tylko na dworze

Dzisiaj powiem wam co na siebie wrzucić gdy już tylko przyjdą cieplejsze, wiosenne dni. Wiosna nie tylko na dworze Chyba każda z nas lubi jak jest ciepło. Raczej nie znam osoby, która lubiłaby chłodne, albo wręcz zimne dni. Deszcz również odpada.

A zatem co włożyć wiosną? Przede wszystkim w modzie będą jasne kolory. Żółty, zielony i fiolet. A także różne kwieciste wzory. Z powrotem w modę powracają rozkloszowane sukienki w grochy. Tutaj najmodniejsze kolory to czarny, czerwony oraz ciepłe kolory takie jak pomarańcz czy żółty. Oczywiście jak wiadomo wiosną często są wszędzie kałuże, a co za tym idzie nasze buty mogą przemoknąć. Zatem możemy zaopatrzyć się w kalosze. Są one bowiem w ostatnim czasie bardzo modne. Wiosna nie tylko na dworze Mają różne kolory oraz wzory. Możemy nawet dostać wersję na zimę. Tutaj mamy dość szeroki wybór. Możemy wejść w posiadanie wysokich kaloszy, niskich, dużych i małych, ocieplanych i zwykłych. Zatem jak widać kalosze już nie tylko mogą nam być przydatne na wsi. Oczywiście wiosna nie zawsze jest jakoś bardzo ciepła, dlatego też możemy kupić sobie jakiś cienki płaszczyk lub marynarkę. Również w ciepłych kolorach, bowiem jest to ostatni szyk mody. Dlatego jak widać, możemy zaopatrzyć się w kolorowe kalosze, kwiecistą lub upstrzoną dużymi kropami sukienkę, wiosenny płaszcz i jesteśmy jednymi z modniej ubranych osób.

Wszystkie te rzeczy nie muszą być koniecznie markowe, więc jak widać można się ubrać modnie, ale nie przesadzając z ceną. Ponieważ nie od dziś wiadomo, że nie każdego stać by ubierać się w markowych sklepach i do tego zmieniać ciuch praktycznie każdego roku. Zatem można kupić coś tańszego, ale być zawsze modnym. Co o tym wszystkim myślicie? A może macie coś ciekawego do powiedzenia tutaj? Koniecznie piszcie, każda rada się przyda, co do siebie dobrać, jak się ubrać. Wiosna nie tylko na dworze Na pewno nie jedna kobieta skorzysta z takich porad.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.