Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Porady > Ubiór na impreze

Ubiór na impreze

Witajcie. Dzisiaj zwracam się z prośbą do was. Ubiór na impreze Za tydzień mam imprezę. No i wiecie jak to jest, chciałabym wyglądać szałowo. W szczególności dla mojego chłopaka. Idziemy całą paczką do klubu i chciałabym by oczy choć trochę były zwrócone na mnie.

Stąd bierze się moja prośba. Nie jestem pewna czy zestaw jaki chce ubrać na ten wieczór, będzie odpowiedni. Myślałam nad tym żeby założyć czarną sukienkę do kolan, do tego jakaś niewielka torebka czarna lub czerwona no i czarne szpilki. Ponieważ jest zimno to myślałam by założyć jakiś płaszczyk obszyty futerkiem. Ubiór na impreze Myślę, że taki zestaw byłby odpowiedni, co wy na to? Może mam jednak coś zmienić?

Kolejny etap to makijaż tutaj liczę w szczególności na waszą pomoc. Co doradzacie, jakie cienie, jaka szminka do takiego zestawu. A może macie jakieś filmiki instruktażowe, również z chęcią je przejrzę. Zastanawiam się także nad kolorem lakieru do paznokci. Mam je pomalować na czarno tak aby wszystko było stonowane, czy też na czerwono by to wszystko nie wyglądało monotonnie. Ubiór na impreze Jak macie jakieś pomysły piszcie, jestem otwarta na wszelkie propozycje.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.