Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Najciekawsze produkty > Tusz do rzęs Avon 24k Gold Mascara

Tusz do rzęs Avon 24k Gold Mascara

Dzisiaj postanowiłam się podzielić z wami moją opinią na temat wyżej wymienionej maskary. Tusz do rzęs Avon 24k Gold Mascara Wiadomo każdy szuka czegoś dla siebie, więc myślę, że warto poczytać sobie co inni myślą, na temat danego produktu. Dlatego też trochę wam opiszę ten tusz.

Tusz ten jest przede wszystkim wzbogacony pigmentami czystego złota dzięki czemu otuli nasze oczy delikatnym świetlistym woalem i oczywiście nada rzęsom pełną objętość. Dzięki szczoteczce uzyskamy podkreślenie i pogrubienie każdej rzęsy. Jest dostępny w dwóch kolorach. Wypróbowałam oba i ciężko jest stwierdzić, który jest lepszy, bowiem oba są naprawdę dobre. Tusz do rzęs Avon 24k Gold Mascara Tutaj wszystko będzie zależeć od waszej urody. Dwa dostępne kolory to Golden Black oraz Golden Brown. Szczoteczka jest silikonowa i posiada krótkie włoski, które są dość rzadko rozstawione.

Przy pierwszym malowaniu stwierdziłam, że niesamowicie dobrze rozdziela moje rzęsy, przede wszystkim nie skleja ich tylko podkręca i unosi oraz lekko wydłuża. Jeśli chodzi o złote drobinki, to zauważyłam, że w słońcu faktycznie rzęsy są rozświetlone. Tutaj jeszcze jako zaletę mogę dopowiedzieć, to że świetnie się zmywa. Tusz do rzęs Avon 24k Gold Mascara Zatem jeśli chodzi o ten tusz, to według mnie jest naprawdę dobry i śmiało można w niego zainwestować.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.