Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Najciekawsze produkty > Szminka Max Factor Lipfinity Colour & Gloss

Szminka Max Factor Lipfinity Colour & Gloss

Jak każda dziewczyna, tak i ja uwielbiam wyglądać ładnie i mieć pomalowane usta. Szminka Max Factor Lipfinity Colour & Gloss Jak zapewne wiecie szminek jest mnóstwo w tym naszym wielkim świecie. Ja postanowiłam dzisiaj opisać jedną szminkę z Max Factor. Ponieważ obecnie jej używam i chciałabym się podzielić z wami opinią na jej temat. Uważam, że jest to jedna z najlepszych szminek na rynku.

Na ustach utrzymuje się prawie cały dzień, dzięki czemu nie muszę wiecznie malować ust na nowo i poprawiać. Co ważne, to posiada ogromny wybór kolorów. Dodatkowo komfortu dodaje dwustronna końcówka, która jest niezwykle wygodna w użyciu. Dzięki czemu otrzymujemy ładniejszy efekt pomalowanych ust. Kolejną ważną jej cechą jest to, że się nie klei i starcza na dość długi okres czasu. Szminka Max Factor Lipfinity Colour & Gloss Szminka w ciemniejszym kolorze bardzo ładnie „zastyga” na ustach, jednak co ważne nie wysusza ich, a wręcz odwrotnie – nawilża. Natomiast jaśniejszy kolor – perłowy błyszczyk, można nałożyć na szminkę lub bezpośrednio na usta.

Pomimo swojej gęstej konsystencji, jest bardzo przyjemny i nie zlepia ust, co też jest ogromnym plusem. Jeśli chodzi o minusy tego błyszczyka, to nie zauważyłam żadnych. Jedyne co może nas przestraszyć to cena. Szminka Max Factor Lipfinity Colour & Gloss Jednak za tak dużą jakość można zapłacić odrobinę więcej i z pewnością żadna z was nie pożałuje swojego wyboru.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.