Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Być kobietą > Smukłe nogi bez obrzęków

Smukłe nogi bez obrzęków

Nasze nogi również mają prawo do tego, żeby odpocząć po całym dni spędzonym w pracy lub gdy cały dzień chodzimy i obciążamy je.

Smukłe nogi bez obrzęków Troszcz się o nie przez cały dzień, a odpłacą ci się pięknym wyglądem i uczuciem lekkości. Po przyjściu do pracy zmień buty na lżejsze- wtedy krew będzie lepiej krążyć. Stopy trzymaj na podnóżku, od czasu do czasu zataczaj nimi kółeczka. Dzięki temu unikniesz odpuchnięcia w okolicach kostek- stawu skokowego.

Unikaj przebywania w jednej pozycji, Smukłe nogi bez obrzęków np. przespaceruj się, a gdy długo stoisz- przenoś ciężar ciała z jednej stopy na drugą- dzięki temu unikniesz obrzęku łydek.

Jak już jesteś w domu również o nie dbaj. Pod prysznicem polewaj nogi od stóp ku górze chłodną wodą- w taki sposób poprawisz krążenie. Po umyciu posmaruj stopy i łydki przeciwobrzękowym. Staraj się odpoczywać z uniesionymi nogami np. opieraj je o ścianę lub, Smukłe nogi bez obrzęków gdy leżysz podczas oglądania telewizji podkładaj pod kostki wałek lub poduszkę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.