Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Być kobietą > Sińce pod oczami

Sińce pod oczami

Z pewnością nikt z nas nie lubi mieć sińców pod oczami, Sińce pod oczami nie wyglądamy z nimi dość atrakcyjnie i nie czujemy się komfortowo.

Z sińcami pod oczami najczęściej mamy do czynienia z powodu zmęczenia i złego snu, ale również mogą być objawem starzenia się lub mogą występować w zaburzeniach krążenia.

Nasza skóra pod oczami jest bardzo cienka i mocno wrażliwa na bodźce z otoczenia, zawiera również mniej gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej.  Sińce pod oczami Sińce pod oczami sprawiają wrażenie zmęczonej twarzy, jest jednak kilka sposobów aby im zapobiec.  Dobrym sposobem aby sińce nie były widoczne jest makijaż.

Jednym z domowych sposobów na cienie pod oczami są okłady z herbaty. Zaparz pół szklanki czarnej herbaty, po wystygnięciu zamocz w niej wacik lub gazik i przyłóż na oko, okład trzymaj tak około 10 minut, czynność powtarzaj kilka razy na dobę.

Oczywiście możesz wykonać sobie również masaż oczu, Sińce pod oczami stosować odpowiednie kremy, a jeśli to wszystko nie pomaga warto sięgnąć po radę specjalisty.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.