Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Dodatki > Ozdobne paski

Ozdobne paski

Dzisiaj powiem wam trochę o różnego rodzaju paskach. Ozdobne paski Jak wiadomo paski są z nami od zarania dziejów. Bowiem zawsze towarzyszyły nam jako ozdoba lub po prostu ich zadaniem ma być podtrzymanie nam spodni.

Dzisiaj pasek może mieć różne funkcje, a także może przyjmować różne formy. Sama mam kilkanaście pasków i wiem jak to wygląda. Skórzane paski najczęściej służą do utrzymania na nas spodni. Natomiast paski, które się rozciągają, służą najczęściej do spinania się w pasie. Doskonale sprawdza się przy sukience, gdy chcemy ukryć swój mały brzuszek, a przy obcisłej sukience jest on widoczny. Kolejny rodzaj to zwykły kawałek materiału. Podobne są do szalika. Niektóre bluzki mają bowiem specjalne szlówki, przez które można przeciągnąć nasz pasek tak by był dla nas ozdobą. Ozdobne paski Można również kupić specjalne paski wykonane z blaszek. Blaszki są ozdobione wzorkami bądź mają konkretne kształty. Ja na przykład mam takie dwa. Jeden to same prostokąciki wypełnione labiryntem, a drugi natomiast to rząd delfinów. Są zakończone zaczepką oraz niedługim łańcuszkiem, dzięki czemu możemy odpowiednio regulować długość pasków. Można je nosić na bluzkach bądź po prostu jako pasek do spodni.

Ostatnio noszenie pasków na bluzce bądź po prostu zawieszonych luźno na biodrach stało się bardzo popularne. Ponieważ wygląda to elegancko no i przede wszystkim do wszystkiego pasuje. Na przykład czerwona sukienka, a do tego czarny pasek, który zawiesimy sobie luźno na biodrach, bądź zepniemy się nim w pasie. Ozdobne paski Taki dodatek, który doda naszej kreacji szyku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.