Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Odzież damska i męska > Nastolatki i imprezy

Nastolatki i imprezy

Chciałbym dzisiaj opisać trochę problem ubioru na imprezę. Nastolatki i imprezy Sama jestem dziewczyną, więc wiem jak to jest. Otwieram szafę i ogarnia mnie ta rezygnacja, bo nie wiem co mam na siebie włożyć. Najczęstsze zdanie to: „nie mam nic, co mogłabym włożyć na tę imprezę”. Najczęściej to tylko wymówka, bo przecież z tych starych ciuchów można zrobić, coś nowego. Do tego dodać jakieś dodatki i będziemy wyglądać szałowo w ciuchach już kiedyś noszonych, bo przecież nie trzeba robić zakupów praktycznie przed każdą imprezą, gdzie nasza szafa pęka w szwach.

Weźmy przykład: czerwona sukienka, do tego szpilki i czarna, mała torebka. Słowem, prosta kreacja, bez dodatków, bez niczego i tak już byłyśmy ubrane na jakiejś imprezie. Więc otwieramy szafę i padają słowa: „no nie drugi raz się w tym nie pokażę”. Jednak idzie dobrać wszystko tak, by wyglądało na nowe. Nastolatki i imprezy Więc weźmy tę czerwoną sukienkę, do tego czarne szpilki i tym razem czerwona torebka. Na sukienkę możemy w pasie założyć jakiś czarny pasek, tak by się odróżniał na tle sukienki. Na szyję jakiś szalik lub też szalik na ramiona. Do tego powyżej piersi możemy przypiąć jakąś broszkę. No i co najważniejsze to fryzura. Musimy upiąć włosy w jakiś szałowy kok z lokami lub co tylko innego wymyślicie. We włosy można wpiąć jakiś kwiat. Wystrzałowy makijaż i możemy ruszać podbijać serca chłopaków na imprezie.

Jak widać więc nie musimy kupować koniecznie nowych ciuchów za każdym razem. Tutaj też dużą rolę odgrywają włosy i makijaż, które wykonane perfekcyjnie będą wręcz przyciągać wzrok, a sukienka pójdzie dopiero na drugi plan. A i ona dzięki naszym dodatkom będzie przyciągać wzrok. Oczywiście do całej naszej kreacji można dodać jakąś biżuterię. Srebrną bransoletkę oraz jakiś łańcuszek. Nastolatki i imprezy W ostatnich czasach, jeśli chodzi o przywieszki, modne są zwierzęta oraz znaki zodiaku.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.