Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Odzież damska i męska > Maseczka na twarz

Maseczka na twarz

Dzisiaj postanowiłam wam trochę opisać maseczki na twarz. Maseczka na twarz Chciałabym wam pokazać, że niekoniecznie musimy wydawać fortunę na jakieś maseczki upiększające, ponieważ zawsze możemy taką maseczkę sami sobie przygotować. Wypróbowałam już kilka z nich, więc podzielę się przepisem i spostrzeżeniami.

Maseczka oczyszczająca. Do jednego żółtka dodajemy łyżeczkę miodu oraz łyżeczkę mąki owsianej. Po utarciu uzyskamy maseczkę oczyszczającą skórę, można ją stosować kilka razy dziennie. Dzięki niej nasza skóra stanie się delikatniejsza i oczywiście bardziej czysta.

Maseczka dla cery suchej. Maseczka na twarz Trzy łyżki miodu wymieszać z trzema łyżkami śmietany i dwoma żółtkami. Dzięki niej nasza skóra zostanie nawilżona i stanie się gładsza.

Maseczka zmiękczająca. Utrzeć żółtko z łyżeczką miodu i z łyżeczką gliceryny. Uzyskaną maseczkę stosować na twarz, szyję na około kwadrans. Jej zadaniem jest zmiękczenie naszej skóry, tak by stała się delikatna oraz oczyszcza naszą skórę.

Maseczka na cerę suchą. Należy wymieszać jedną łyżkę miodu z trzema łyżkami twarożku homogenizowanego i jednym żółtkiem. Następnie nakładamy maseczkę na umytą rumiankiem skórę twarzy na około pół godziny. Maseczka na twarz Jej zadanie to nawilżenie naszej skóry.

Zatem jak widać maseczek tego typu jest naprawdę sporo. Możemy wybrać, którą chcemy. Te, które wypisałam powyżej, kilka razy już zastosowałam. I muszę powiedzieć, że spisały się doskonale. Miód dzięki swoim odżywczym składnikom doskonale odżywia skórę twarzy.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.