Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Porady > Makijaż na imprezę

Makijaż na imprezę

Pomysłów na makijaż, który będzie nas uświetniał podczas imprezy z pewnością nie brakuje. Makijaż na imprezę Zatem dzisiaj postanowiłam opisać jeden z nich. Na samym początku zaczynamy od nałożenia jasnego cienia na całą powiekę aż po łuk brwiowy oraz na dolną powiekę. Dalej używamy czarnej kredki na dolnej powiece oka, wewnątrz, tak żeby oko nabrało mocnego wrażenia. Oczywiście kreskę również malujemy do góry i tutaj możemy na przykład wyciągnąć ją trochę ku górze. Taka pionowa kreska. Następnie nakładamy jakiś ciemny cień. Najlepiej będzie tutaj współgrał z cieniem na przykład brokatowym, nałożonym wcześniej, kolor czarny. Nakładamy go na całej powierzchni górnej powieki oraz odrobinę na powiece dolnej, wzdłuż oka.

Następnie nakładamy cień brązowy zaraz nad cieniem czarnym oraz na powiece dolnej zaraz pod cieniem czarnym. Kolejny etap to nałożenie cienia jasnego, który rozprowadzamy w wolnej przestrzeni pomiędzy brwią a nałożonymi już cieniami. Makijaż na imprezę Pod dolną powieką, możemy go wyciągnąć aż po damą brew. Dalej znów nakładamy kredkę zarówno wewnątrz oka jak i do góry na powiece, tak aby wydobyć kredkę spod cieni. Ostatni już etap to nałożenie rozświetlającego cienia białego. W wewnętrznym kąciku oka robimy pędzelkiem niewielką kropeczkę i wyprowadzamy cały kolor aż do brwi. Tę samą czynność powtarzamy na dolnej powiece. Możemy również poprawić brwi nadając im pożądany kształt pędzelkiem z użyciem odpowiedniego cienia. Makijaż na imprezę W końcowej fazie nakładamy błyszczyk, który nie musi być widoczny, wystarczy by był rozświetlający.

Następnie nakładamy jasny puder na twarzy, szyi oraz dekolcie. No i oczywiście musimy również nałożyć róż, który nada kształt naszej twarz. Aby uświetnić cały makijaż możemy również w kącikach oczu, przykleić małe symilki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.