Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Porady > Makijaż do szkoły

Makijaż do szkoły

Wiele z was zapewne zastanawia się jaki makijaż byłby najlepszy do szkoły. Makijaż do szkoły Zatem dzisiaj postanowiłam, że opiszę jaki makijaż będzie najodpowiedniejszy. Jest on delikatny, w sam raz dla uczennic szkół średnich, które chcą podkreślić swoją naturalną urodę.

Na sam początek rozprowadzamy jakiś jasny, beżowy podkład. Następnie wokół oczu rozprowadzamy korektor. Korektor nakładamy punktowo na powiekach oraz pod okiem. Następnie musimy nadać kontur naszej twarzy. Tutaj jest wiele sposobów. Jednak by to wyglądało naturalnie, można rozprowadzić po prostu podkład ciemniejszy. Oczywiście nakładamy go możliwie jak najmniej, abyśmy wyglądały świeżo, a nasz makijaż był łagodny. W sam raz do szkoły. Kolejny etap to puder. Nakładamy go dużym pędzlem. Dalej nakładamy róż. Makijaż do szkoły Tutaj mamy dowolność, aczkolwiek najlepszym kolorem jest brzoskwinia matująca. Bowiem kolor ten pasuje zarówno do pań starszych jak i do nas. W szczególności jeśli chodzi o szkołę, bowiem nie rzuca się on aż tak bardzo w oczy. Kolejny etap to podkreślenie oka. Na samym początku pędzlem nakładamy cień. Najlepiej jasny w kąciku oka oraz pod brwią. Kolejnym cieniem jaki nakładamy jest kolor jasny, beżowy. Oczywiście można użyć odrobinę ciemniejszego. Nakładamy go na ruchomą część powieki oraz wzdłuż powieki dolnej. Następnie podkreślamy oko. Tutaj zamiast kredki możemy użyć również cienia. Odrobinę ciemniejszego, który nakładamy płaskim pędzelkiem.

Przy wykończeniu malowania oczu, możemy użyć bardzo miękkiej kredki, którą nakładamy w zewnętrznym kąciku oka. Następnie tuszujemy rzęsy. Makijaż do szkoły I oczywiście błyszczyk będzie tutaj wykończeniem całego naszego makijażu, który z pewnością w szkole spotka się z uznaniem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.