Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Miszmasz > Kosmetyczka

Kosmetyczka

Każda kobieta trzyma w łazience swój niezbędnik pięknego wyglądu czyli kosmetyczkę. Na pewno większość z kobiet ma w niej tyle rzeczy, że jeśli szuka jednej konkretnej to musi wyciągnąć wszystkie, aby się do niej dogrzebać. Kosmetyczka Najlepiej posegregować sobie kosmetyki, nie wszystkie również muszą znajdować się w kosmetyczce.

Balsamy, szampony i żele pod prysznic i te do higieny intymnej z powodzeniem mogą stać na półce obok wanny lub brodzika albo nawet na samym brodziku.  Kosmetyczka Szczotka do włosów, lakier, serum i różnego rodzaju odzywki również nie muszą być trzymane w kosmetyczce- zastanów się, gdzie najczęściej układasz włosy- jeśli w sypialni to warto tam wygospodarować troszkę miejsca, jeśli w łazience to na pewno kawałek wolnej przestrzeni na półce się znajdzie, a ja nie to dobrą „półką” może okazać się pralka lub fajnie wygląda, gdy pod lustrem zrobimy sobie półeczkę ze zwykłej deski- pomalowanej na ulubiony kolor..

Oczywiście szczoteczkę i pastę do zębów trzymamy na umywalce, najlepiej w kubku. Kosmetyczka W naszej kosmetyczce powinny znajdować się kosmetyki, których rzadko używamy, wtedy kosmetyczkę chowamy i nie mamy problemu ze znalezieniem potrzebnego w danej chwili kosmetyku. Źródło: http://zosinkowy.com.pl/

Tags: ,

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.