Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Dodatki > Kolczyki

Kolczyki

Dziewczynki zawsze w bardzo młodym wieku mają przebijane uszy. Kolczyki A po to żeby mogły nosić kolczyki. Jest to z pewnością ozdoba uszu każdej kobiety. Sama lubię założyć jakieś kolczyki, które będą pasować do mojej kreacji lub po prostu do codziennego ubioru.

Oczywiście dawniej kolczyki nosiło się tylko w uszach i to jedną parę. Dzisiaj natomiast można przekuć sobie dosłownie wszystko. Najpopularniejsze są kolczyki w języku, brwi (najczęściej u mężczyzn), a także w uszach tak, żeby nosić po kilka par. Jeszcze około 3 lata temu bardzo modny był kolczyk w pępku, obecnie już trochę ta moda przygasła, choć wciąż wiele osób się przekłuwa. Kształty i rozmiary kolczyków są różne. Jeśli chodzi o te kolczyki do uszu, to możemy zaopatrzyć się w długie, wiszące kolczyki, które są ciężkie, ale również możemy znaleźć lżejsze. Kolczyki Kształty są naprawdę różne, mogą być wtykane w uszy na specjalną gumową zatyczkę, wiszące zapinane i po prostu wkładane, koła i inne. Jeśli chodzi o te, które możemy włożyć w brew czy w język, to tutaj najpopularniejsze są kuli, chodź obecnie również inne kształty nabierają rozpędu w wielkim świecie przemysłu. Jeśli ktoś przebija sobie pępek, tutaj dotyczy się to pań to najczęściej wybierane są jakieś kolczyki wiszące, motylki, gwiazdki itd. Zatem jak widać wybór wśród kolczyków mamy naprawdę duży. Srebrne, złote, kolorowe, z piór, koralików, wysadzane diamencikami. Wystarczy tylko trochę pochodzić po sklepach i na pewno coś każdy dla siebie znajdzie.

Ja na przykład jak już idę kupić sobie jakieś kolczyki to staram się odwiedzić jak najmniejszą ilość sklepów, bowiem jak wiadomo zawsze to bywa, spodoba mi się kilka par i nie wiem, na które mam się zdecydować. I tak oto zamiast jednej pary na sam koniec kupuje trzy. Dlatego też warto może zabrać ze sobą kogoś kto nam doradzi. Jednak chodzenie po sklepach to nie jedyne wyjście. Bo zawsze można kupić kolczyki przez Internet. Kolczyki Tam mamy znacznie większy wybór, czasem są również tańsze i co najważniejsze, nasze kolczyki zapukają do naszych drzwi.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.