Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Porady > Jak malować usta

Jak malować usta

Zapewne nie jedna z was marzy o tym, aby mieć jak najlepiej pomalowane usta. Jak malować usta Zatem dzisiaj pomyślałam, że napiszę wam jak to zrobić. Wasze usta będą wyglądały zmysłowo i naturalnie. Z pewnością każda z was spotkała się z problemem schodzenia szminki przy jedzeniu. Zatem teraz opiszę wam właśnie jak pomalować usta by tak się nie działo.

Przede wszystkim jeśli chcemy by nasze usta były w jak najlepszej formie to musimy wykonywać masaż ust. W jaki sposób. Otóż wystarczy nam zwykła szczoteczka do zębów. Wykonujemy nią kuliste ruchy. Efekt jest natychmiastowy. Jak malować usta Bowiem nasze usta są bardziej dokrwione, a w związku z czym pełniejsze. Taki zabieg możemy wykonywać raz w tygodniu.

Na samym początku, musimy mieć suche usta. Potem należy w nie wklepać podkład. Ma on służyć temu iż nasz kolor będzie intensywniejszy i pozwoli zatrzymać szminkę dłużej na naszych ustach. Bardzo ważnym elementem jest również podkreślenie naszych ust konturówką. Tę z kolei dobieramy pod kolor naszej pomadki. Jednak nie musimy mieć tyle kredek ile pomadek. Wystarczy jedna w kolorze bladoróżowym, która pasuje do jasnych i tych ciemniejszych kolorów. Kredka nie może być zbyt mocno naostrzona by nie zraniła naszych ust. Dalej nakładamy pierwszą warstwę pomadki. Następnie odbijamy ją na papierze (wycieramy w papier). Jak malować usta Następnie znów nakładamy szminkę. Jeśli chcemy wydobyć kolor lub nadać blasku naszym wargom, nakładamy błyszczyk.

I to by było na tyle moich porad. Piszcie, co wam tam wyszło, czy jesteście zadowolone

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.