Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Najciekawsze produkty > Farba do włosów

Farba do włosów

Pofarbowałam sobie ostatnio włosy. Użyłam farby L’Oreal, Exellence Creme. Farba do włosów Dlatego też postanowiłam o tym napisać tutaj. Na mojej głowie rudy był już nieco spłowiały. Chciałam go więc nieco rozjaśnić. Kolor na pudełku wyglądał bardzo obiecująco, więc postanowiłam użyć farby właśnie tej firmy. I tutaj pojawił się problem.

Farna ładnie pachniała, była rzadka, ale to jakoś dało radę wytrzymać. Na głowie trzymałam wszystko tyle ile było w instrukcji. Jednak po wysuszeniu włosów moim oczom ukazał się kolor kasztanowy. Moje włosy były kasztanowe! Farba do włosów Odcień ten nie miał kompletnie nic wspólnego z tym na opakowaniu. Kolejnym minusem jest to iż kolor bardzo szybko się wypłukuje. Po 2 tygodniach nie było po nim prawie śladu. Przynajmniej nie zniszczyła mocno włosów. Jedynym plusem tutaj jest chyba cena. Jednak przy takich problemach to myślę, że nie jest tego warte.

Uważam, że już duże lepsze farby dostaniemy z firmy Joanna. Farba do włosów Zatem może lepiej w nią zainwestować i mieć pewność, że nasze farbowanie się uda.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.