Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Miszmasz > Domowy manikiur

Domowy manikiur

Nie zawsze musimy iść do kosmetyczki w wydawać sporej sumy pieniędzy, aby zadbać o swoje dłonie czy paznokcie i zrobić sobie świetny manikiur. Domowy manikiur Czasem warto zaopatrzyć się w godzinkę wolnego czasu w domu i sama sobie zrób SPA dla paznokci. Oto kilka rad jak to zrobić.

Najpierw należy usunąć skórki. Wymocz dłonie- każdą po około 5 minut w miseczce z letnią wodą z dodatkiem płynnego mydła. Do kąpieli możesz dodać pastylki wybielające skórę i paznokcie. Ostrożnie podważ i usuń skórki drewnianym patyczkiem. Domowy manikiur Większe zadziorki wytnij cążkami.

Potem opiłuj płytki. Zrób to po dokładnym osuszeniu dłoni, gdy paznokcie odzyskają naturalną twardość. Paznokcie piłuj zawsze w jednym kierunku- unikniesz wtedy rozdwajania i uszkodzenia płytek. Na sam koniec zabiegu nanieś emalię. Możesz pokryć płytki bezbarwnym lakierem, nadając im tylko połysk. Domowy manikiur Możesz również zastosować jeden kolor lub zrobić elegancki, naturalnie wyglądający francuski manikiur, malując brzegi płytek jaśniejszym odcieniem- użyj samoprzylepnych pasków.

Tags: ,

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.