Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Dodatki > Dodatki na bal czy studniówkę

Dodatki na bal czy studniówkę

Bal oraz studniówka to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych przez dziewczynę rzeczy. Dodatki na bal czy studniówkę No i oczywiście jeden z najważniejszych dni w całym roku. Dlatego też każda chce wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Postanowiłam więc podrzucić wam trochę pomysłów, jakie na przykład mogą być dodatki do waszej kreacji.

Tutaj jednak wszystko zależy czy chcecie się ubrać tematycznie pod kolor, czy też lubicie trochę improwizacji i szaleństwa. Dlatego może wezmę sobie jakiś przykład. Fioletowa sukienka do kolan. Do tego czarne bądź jakieś ciemne szpilki. Więc co możemy do tego dobrać?
Jeśli chodzi o jednolitość kolorystyczną. Czarny żakiet, rękaw może mieć ¾ długości i nie musi być koniecznie zapinany. Dodatki na bal czy studniówkę Może mieć zrobione ładne zakładki tak by nie potrzebował żadnych zapięć, by po prostu był rozpięty. W pasie czerwona szarfa lub czarny pasek, jednak pasek byłby w tym wypadku lepszy. Zamiast żakietu może być wtedy czerwony szalik, który możemy zarzucić na ramiona. Do tego biżuteria. Najlepiej srebro. Jakaś prosta bransoletka, góra jeden pierścionek i łańcuszek z niewielką przywieszką. Kolczyki – tutaj mamy dowolność. Włosy można upiąć wysoko lub spiąć w kitkę z boku. Kwiat we włosach mile widziany, choć niekoniecznie potrzebny. Żeby się przypasować, możemy na przykład kupić naszemu partnerowi fioletowy krawat. Dzięki czemu będziecie do siebie pasowali. Wtedy wieczór musi być udany. Jeśli macie jakieś pomysły to oczywiście piszcie. Jakie wy chcecie dobrać dodatki, może nie jesteście ich pewni to znajdziecie tutaj odpowiedź. Dodatki na bal czy studniówkę A może już mieliście bal i chcecie się pochwalić swoim strojem i doborem dodatków, więc tutaj jest również na to miejsce.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.