Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Porady > Do pracy

Do pracy

Witam, dzisiaj chciałabym zadać wam pytanie. Do pracy A mianowicie jak najlepiej ubrać się do pracy? Jutro bowiem zaczynam swój pierwszy dzień pracy w biurze. Troszeczkę się denerwuję i nie wiem za bardzo jak się ubrać. Myślałam nad jakąś garsonką, albo coś w stylu biała bluzka, a do tego czarne, eleganckie spodnie i może włosy upięte w jakiegoś koka. Jestem młodą osobą. Co o tym myślicie, nie będzie zbyt poważnie? Nie chciałabym się wydać komuś jakąś sztywniarą. Może mi coś doradzicie?

Kolejna kwestia to makijaż. Nie wiem za bardzo jakbym mogła się umalować. Wiadomo, że niektórzy nie tolerują w pracy jakiegoś mocnego lub bardzo wyzywającego makijażu. Do pracy Dlatego też nie chciałabym podpaść już pierwszego dnia. Co możecie mi doradzić, jakich cieni i szminki użyć? Tak bym wyglądała świeżo i łagodnie, ale zarazem by był on widoczny. Bo po co siedzieć przed lustrem godzinę żeby się umalować i moje efekty nie były widoczne. Może coś delikatnego?

Jestem otwarta na wszystkie propozycje. Do pracy Więc piszcie, co mogłabym włożyć, jak się umalować. Będę bardzo wdzięczna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.