Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Być kobietą > Depilacja brwi

Depilacja brwi

Żadna z kobiet nie lubi tej czynności, zazwyczaj denerwujemy się, ponieważ wyrywamy brwi, Depilacja brwi a łuki wychodzą nam krzywo, no i przede wszystkim ten „zabieg” wykonywany w domu przez nas same przed lusterkiem jest lekko bolesny.

Ważne jest by wyznaczyć odpowiednią długość brwi. Potrzebne do tego będą dwa ołówki. Ich końce chwycimy jedną dłonią i przykładamy do skrzydełka nosa. Jeden ołówek prowadzimy do wewnętrznego kącika oka, zaś drugi- do zewnętrznego kącika oka. Miejsce, w którym ołówki przecinają brew wyznaczą jej odpowiednią długość. Depilacja brwi Włoski po za tą linią trzeba wydepilować, a jeśli brew jest krótsza- warto ją przedłużyć dorysowując kreseczki.

Gdy po depilacji brwi pojawiają się zaczerwienienie skóry warto ta okolicę posmarować czymś tłustym. W tym przypadku najlepiej sprawdza się oliwka dla niemowlaków bądź dobry balsam nawilżający. Jeśli nie posmarujesz podrażnionej skóry to przez kilka dni będziesz miała zaczerwieniony łuk brwiowy, a to nie korzystnie wpływa na kobiecą urodę. Depilacja brwi Jeśli nie masz wprawy w depilacji brwi to najlepiej będzie, gdy wybierzesz się na wizytę do kosmetyczki, również w salonach kosmetycznych wykonują depilację brwi i wbrew pozorom nie jest ona wcale taka kosztowna, a wykonana u profesjonalisty nie jest bolesna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.