Znajdujesz się tutaj: lejdisstudio.pl > Odzież damska i męska > Chłopacy i imprezy

Chłopacy i imprezy

Dzisiaj powiem trochę o ubiorze nastolatków na imprezę. Chłopacy i imprezy Przyjęło się, że to zawsze kobiety nie mają co na siebie włożyć gdy wychodzą na jakąś imprezę. Natomiast chłopacy i mężczyźni po prostu wkładają na siebie pierwsze lepsze ciuchy z brzegu i zawsze wyglądają dobrze, a co najważniejsze są gotowi w dosłownie 5min.

Jest to jednak mit. Może w niektórych przypadkach tak jest jednak nie zawsze. Bowiem facet również często zastanawia się co ma na siebie włożyć. Zwłaszcza jeśli wychodzi na imprezę i chce się spodobać jakiejś dziewczynie. Dlatego bywa tak, że ubiera się w 10 koszul czy bluzek i żadna jego zdaniem nie jest odpowiednie. Zatem jeśli chodzi o imprezę to do wyboru zawsze mamy koszulę lub jakąś bluzkę. Chłopacy i imprezy Jeśli chodzi o koszulę to ostatnimi czasy bardzo modne stały się te w kratkę. Jednak jak wyglądać w niej dobrze i zarazem na luzie? Zapięta koszula prezentuje się dobrze, ale zdecydowanie lepiej wygląda gdy pod spód założymy na przykład biały t-shirt, a koszulę (koniecznie z krótkim rękawem), włożymy na wierch i pozostawimy ją rozpiętą. Do tego czarne lub niebieskie Jeansy i jesteśmy w pełni gotowi by ruszyć na podbój serc płci pięknej.

Oczywiście nie tylko taki zestaw musimy koniecznie posiadać. Chłopacy i imprezy Bowiem zwykła bluzka z jakimś nadrukiem, na to rozpinana bluza i jeansy do tego również w zupełności wystarczą.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.